HÍREK
HÍREK : BESZÁMOLÓ | Ismét megvan a három pont hazai pályán

BESZÁMOLÓ | Ismét megvan a három pont hazai pályán

2015.08.30. 09:24

Magunknak tettük nehézzé a mérkőzést, hiszen a rengeteg hiba megbosszulhatta volna magát, de végül jól jöttünk ki belőle.

Gyomaendrődi FC - Békéscsabai MÁV SE 2-1 (1-0)
Gyomaendrőd, 2015.08.29. V.: Korbely

Gólszerzők: Gábor Viktor (11'), Molnár Tibor (86') ill. Walfisch József (91')

Kiállítva: Kurilla Viktor (91')

GYFC:
Kurilla - Bányai, Munkácsi, Kiszely M., Tímár D., Tímár K., Molnár, Kovács, Gábor, Sebők, Orovecz.

Cserék:
Gábor helyett Csapó (46')
Sebők helyett Gergely (46')
Orovecz helyett Tanács(70')
Molnár helyett Farkasinszki (87')

Padon maradt: Cselei,Nagy, Kiszely P., Békési

A nyári utolsó nagy forróságban, a bajnokság 3.fordulójában a tavaly ötödik helyen végző csabai vasutasokat fogadtuk az endrődi pályán. Csapatunkból csupán Pántya hiányzott, így egy elég jó összeállításban léphettünk pályára.

Már az első percekben megszerezhettük volna, amikor is Gábor ugratta ki Kovácsot, aki egy tolás után középre gurított, de az érkező Sebők rosszul találta el a labdát ajtó-ablak helyzetben.

Nyomtunk tovább, és a 11.percben góllá érett mezőnyfölényünk: Molnár ívelt nagyszerűen Kovács elé, aki kapásból középre emelte a labdát, Gábor V. pedig közelről bólintott a kapuba, 1-0!

Ezután kicsit feljebb jöttek a vendégek, és majdnem meglepték Kurillát egy emeléssel, de kapusunk nagyszerűen hárított.

Maradtunk támadásban, és nagyobbnál-nagyobb helyzeteket alakítottunk ki, de sajnos a meccsek óta tartó gyatra helyzetkihasználásunk ezen a meccsen se múlt el, pedig már az első félidőben eldőlt volna a mérkőzés.

A második játékrészben inkább a csabaiak domináltak, de helyzetekig nem jutottak, míg mi egy kontra végén bebiztosítottuk a győzelmet: Gergely kapott labdát a jobb szélen, középre lőtt rosszul, de a védő bénázásának köszönhetően Molnár elvette a labdát, és a hálóba lőtt, 2-0!

Egy perccel később akár szép is lehetett volna a vége, de Csapó egy-az-egyben a kapussal nem tudta góllal befejezni az akciót.

Már a hosszabbításban jártunk,amikor egy előreívelt labdát elnéztek védőink, a támadó pedig mehetett kapura, de Kurilla messzire kijőve kapujából reflex mozdulattal beleütött a labdába, amiért jogosan villant a piros. A kapuba Tímár Dani állt, a megítélt szabadrúgást pedig Walfisch a hosszúba tekerte, 2-1.

Középkezdés után pedig Korbely játékvezető lefújta a mérkőzést, amit összességében jól lehoztak a játékvezetők, köszönhetően annak is, hogy sportszerű keretek között zajlott. Ezzel véget ért a maratoni hazai mérkőzések sora, hiszen szombaton Okányban játszik a csapat bajnokit.

:)) :) :@ :? :(( :o :D ;) 8o 8p 8) 8| :( :'( ;D :$

Szeretnél egy jó receptet? Látogass el oldalamra, szeretettel várlak!    *****    Minõségi Homlokzati Hõszigetelés. Vállaljuk családi házak, lakások, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését.    *****    Amway termék elérhetõ áron!Tudta, hogy az általános tisztítószer akár 333 felmosásra is alkalmas?Több info a weboldalon    *****    Florence Pugh magyar rajongói oldal. Ismerd meg és kövesd az angol színésznõ karrierjèt!    *****    Fele királyságomat nektek adom, hisz csak rátok vár ez a mesebirodalom! - Új menüpont a Mesetárban! Nézz be te is!    *****    DMT Trip napló, versek, történetek, absztrakt agymenés:)    *****    Elindult a Játék határok nélkül blog! Részletes információ az összes adásról, melyben a magyarok játszottak + egyéb infó    *****    Florence Pugh Hungary - Ismerd meg az Oppenheimer és a Dûne 2. sztárját.    *****    Megnyílt az F-Zero Hungary! Ismerd meg a Nintendo legdinamikusabb versenyjáték-sorozatát! Folyamatosan bõvülõ tartalom.    *****    A Cheer Danshi!! nem futott nagyot, mégis érdemes egy esélyt adni neki. Olvass róla az Anime Odyssey blogban!    *****    A 1080° Avalanche egy méltatlanul figyelmen kívül hagyott játék, pedig a Nintendo egyik remekmûve. Olvass róla!    *****    Gundel Takács Gábor egy különleges könyvet adott ki, ahol kiváló sportolókkal a sport mélységébe nyerhetünk betekintést.    *****    21 napos életmódváltás program csatlakozz hozzánk még!Január 28-ig 10% kedvezménnyel plusz ajándékkal tudod megvásárolni    *****    Szeretne egy olyan általános tisztítószert ami 333 felmosásra is elegendõ? Szeretne ha csíkmentes lenne? Részletek itt!!    *****    Új játék érkezett a Mesetárba! Elõ a papírral, ollóval, és gyertek barkácsolni!    *****    Tisztítószerek a legjobb áron! Hatékonyság felsõfoka! 333 felmosásra elengedõ általános tisztítószer! Vásároljon még ma!    *****    Hayashibara Megumi és Okui Masami rajongói oldal! Albumok, dalszövegek, és sok más. Folyamatosan frissülõ tartalom.    *****    A legfrissebb hírek a Super Mario világából és a legteljesebb adatbázis a Mario játékokról.Folyamatosan bõvülõ tartalom.    *****    333 Felmosásra elegendõ! Szeretne gazdaságosan felmosni? Szeretne kiváló általános tisztítószert? Kiváló tisztítószerek!    *****    Ha tél, akkor téli sportok! De akár videojáték formájában is játszhatjuk õket. A 1080°Snowboarding egy kiváló példa erre